Hakkımızda

Kısa Biyografimiz
  Kompedan Markası; 1999 yılında, İzmir merkezli olarak perakende mağazacılık alanında faaliyete girmiş bir markadır. Şirket 2016 yılına kadar Türkiye genelinde 110 mağazaya kadar ulaşmıştır. 60.000 civarında bir SKU ya sahip olan şirket, markayı sektöründe lider konuma getirmiştir. Büyüme sürecinin iyi yönetilmemesi ve başka nedenlerden ötürü firma, 2016 yılı sonlarına doğru iflas kararı almıştır.
Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan  Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını satın almış ve Türkiye genelinde 38 adet satış mağazasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Esas iştigal alanı Bay & Bayan & Çocuk iç giyimi üzerine olan firmamızda 55 tedarikçinin yaklaşık olarak 92 markaya ait toplamda 50000 ürün çeşidi satılmaktadır.
Vizyon & Misyon 
 Vizyonumuz:  İç giyim pazarında, kaliteli ürünleri halkımızla buluşturma konusunda; perakende satış alanında lider marka olmaktır.
 Misyonumuz:  İnsana ve doğaya saygılı, İstihdam yaratma konusunda hevesli, Ülkemize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katan, Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen, Kanunlara uyan ve sürdürülebilir kalite için rekabetçi bir şirket olmaktır.
 Sosyal Sorumluluk:  Evrensel değerleri temel alarak insana yatırımı esas kabul eden şirketimiz, çalışanlarının sürdürülebilir gelişimini hedefleyerek kişisel gelişim ve kariyer yolculuğunu azami derecede önemsemektedir. Bu nedenle 300 den fazla çalışanı olan şirketimiz; iş süreçlerinde çalışanını en iyi şekilde konumlandırmayı, çalışanına etkin ve etkili bir çalışma ortamı sağlayıp sosyal gelişimine katkı sağlamayı öncelik olarak kabul etmektedir.